Skip to main content

İLERİ DNA - ThetaHealing® tekniği

Kurs Ücreti : İletişime Geçiniz

Seminer ile Verilenler: Vianna’nın Advanced ThetaHealing® Kitabı ve Seminer Kitabı

Advanced ThetaHealing® seminer, Basic seminerindeki bilgiyi genişleterek etrafımızdaki Yedi Varoluş Seviyesini derinlemesine anlamak için bilgi verir. Öğrenci onu geride tutan eski kızgınlıklar, yeminler, ve sözleri temizlemeyi öğrenir. Öğrenci ‘Rahimdeki Bebek’ ve ‘Kırılmış Ruhu Onarma’ çalışmalarıyla şifalanmayı keşfeder. Öğrenciye Eğitmen tarafından yüklenilen Hislerle derin şifa ve aydınlanma getirir. Bu seminer çok zevkli bir deneyimdir çünkü öğrenciler Yedinci Seviyeden şimdide yaşamanın nasıl olduğunu ve kendini kabul etmenin ne olduğu gibi birçok yeni ve olumlu hisler ile doldurulurlar.

İleri ThetaHealing semineri, Temel seviyede öğrendiğiniz teknikleri, günlük hayatınızı iyileştirmek için kullanabilmenizin önündeki engelleri kaldırmak için düzenlenmiştir. Şifa çalışmaları yapanlar olarak zamanlardan ve nesillerden gelen bir çok blokaj temizlenir.

  • Ön Şartlar

    Basic Dna Semineri'ne Katılmış Herkes Katılabilir

  • Seminer İçeriği

    ThetaHealing® Kitabı ve ThetaHealing® Kılavuzu

  • Kurs Süresi

    3 Gün

Lütfen kurs müsaitliğini öğrenmek için bana mail ile ulaşınız. Kurs ücretini sizinle paylaşacağım hesap numarasına yatırdıktan sonra işlem dekontunu benimle paylaşınız.

BU SEMİNERDEN SONRA NELER OLACAK?

Hislerin yaşama getirilmesinin önündeki korku, kızgınlık, pişmanlık ya da reddiye inançlarının nasıl temizleneceği anlatılır.

Yedi Varoluş Seviyesi ile ilgili daha fazla detay bilgi verilir ve her Varoluş Seviyesinde çalışma örneklenir.

DNA3’e geçiş için ön şartlar hazırlanır

ThetaHealing® Tekniği İleri Seviye Eğitimi (Başlangıç Seviye Mezunlari katılabilir)

İLERİ THETA HEALİNG SEMİNERİ


Uyanmış Üstadlar

Yemin ve Sözlerin bırakılması

Yedi Varoluş Seviyesinin derin anlamı

Temizlenecek yeminler

İnisiasyonların anlamı

Geliştirilmiş Şifa

İleri düzey Programlar

Anhatar İnançlar-kazma

inanç çalışmalarının derin incelenmesi

Alt inancın bulunması

Korku Çalışması

His Çalışmasının derin incelenmesi

Yüklemeler-hislerin oluşturulması

Üç R’lerin bırakılması: resentments-Kızgınlık, rejections-reddedilme ve regrets-pişmanlık

Alıştırma- Boş Gezen Hafızalar

Alıştırma- Rahimdeki Bebek

Alıştırma- Kırılmış olan Ruh

Alıştırma- İkinci seviye Yedinci Seviyeyle tanışıyor

Alıştırma- Dördüncü Seviye Yedinci Seviyeyle tanışıyor

Alıştırma- Organilk olmayan maddelerin temizlenmesi

Alıştırma- Üstben ile konuşmak

Rahimdeki Bebeğe Sevgi Gönderme (Advanced DNA-Rainbow Children) : Çoğu insan yaşamı boyunca yeterli sevgi ve ilgi göremez. Bu daha ilk başta cenin halindeyken başlar. Bebek cenin halindeyken istendiğini, ilgi gördüğünü veya sevildiğini anlar ve annesinin kendine bakım şeklinden etkilenir. Bu yapılacak olan işlem; alkol sorunu yaşayanlar, manik depresifler, dikkat sorunu olanlar vs. yanında ilgisizlik sorunu yaşayan kişilere de yardımcı olacaktır. Bu inanılmaz işlem size ve çevrenizdekilere yardımcı olacaktır.

Kırık Ruh ve Kırık Kalp Tedavisi (Advanced DNA-Rainbow Children) : İnsan vücudu dirençlidir, fakat bazen acı öylesine büyük olur ki ruhu kırabilir. Bazı insanlar zor yaşantılarına bağlı olarak kırık ruhlara sahiptirler. Bu alıştırma onların iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Atalarımızla Bağlantıya Geçme (Advanced DNA-Rainbow Children) : Vefat eden atalarınız ile irtibata geçerek onların ne durumda olduklarını, nasıl bir yaşam sürdüklerini, aynı fiziksel hayatta yaptıkları gibi sevgi ve desteklerini hissetmek isteyebilirsiniz. Bu çalışma ile vefat eden sevdikleriniz ile yeniden bağlantıya geçmek, iyi olduklarını kendilerinden de duymanın ötesinde kendini iyi hissetme ve yaşarken dile getirilmeye fırsat olmamış duygu ve olayları duyabilme fırsatı sağlar.

Mekan ve Nesne Temizliği ( Advanced DNA ) : Sizden önce o mekanda oturan yaşayanların ve hatta evinizdeki antika eşyaların kullanıcılarından kalan ve size ait olmadığı halde enerjisel olarak mekanınızı, sizi, ilişkileriniz etkileyen enerjilerden veya o mekanda hala yaşamaya devam eden varlıklardan arındırabilir ve arzuladığınız enerjiyi ( sevgi,neşe, çoşku, huzur vb. Gibi) yükleyebilirsiniz.