Skip to main content

JEAN ADRIENNE ARINMA SISTEMI

JEAN ADRIENNE ARINMA SISTEMI

Jean Adrienne Arınma Sistemi, (İç Benlikle Konuşma )Yüksek Benliğin veya ruhun bilinçli zihinle iletişim kurmasına izin veren, böylece arzuladığımız gerçekleri yaratmamızı engelleyen alanları veya blokajları tanımlayan güçlü bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir.

JAAS (Jean Adrienne Sistemi) hayatımızı olumsuz etkileyen ve blokajlar, hastalıklar, fobiler, tekrarlayan kalıplar ve istenmeyen kimlikler şeklinde kendini gösteren etkileri kolayca ve huzurla geride bırakmamızı sağlayan bütünsel bir şifa ve arınma uzerine calisir.

Bu yöntem, Yüksek Benliğinizin rehberliğinde, bir dosya protokolü ve spiritüel kinesiyolojiyi kullanarak sizi kendiniz için bir blokaj oluşturduğunuz başlangıç noktasına götüren, sonsuz zaman/uzay sürekliliğine açılan bir sistemdir.

Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik, Kişilerden veya mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.
Bu Arınma yöntemi, psikolog, şifacı ve eğitmen Jean Adrienne Miller tarafından ilahi ilham yoluyla geliştirilmiş bir yaşam enerjisi arındırma yöntemidir. Yöntem ulaştığımız seviyeye gelmeden arındıramayacağımız bazı sorunları görüp arındırmamıza olanak sağlıyor. Her birimizin, yaşamımızın bir alanında tıkalı kalmış olmamıza yol açan ve öz gücümüze ulaşmamızı engelleyen ve ancak şimdiki titreşim seviyesinde etkisini açıkça belli edebilen blokajları fark ettiğimizde İç Benliğimizin (veya Yüksek Benliğimizin) rehberliğine danışmak konusunda yardımcı oluyor. Toplam 144 dosyadan oluşan bir yazılı protokol var. Bu dosyalardan içinde bulunduğumuz zaman dilimi ve titreşim düzeyinde üzerimizde etkili olan, görmemiz, kabul ve onurlandırma yoluyla dengelememiz gereken tıkanıklıklar, spritüel kinesioloji (kas testi) kullanılarak tespit ediliyor. Yine aynı yöntemle çözümler ve arınma araç/yöntemleri saptanıp, sorunumuzu kolayca ve huzur içinde geride bırakabilmemiz sağlanıyor. Yaşamımızı olumsuz etkileyen blokajlar, genellikle çeşitli yaşam süreçlerindeki deneyimlere verilen tepkilere ait bilinçaltımızda bir yerlerde saklanmış, eski, şu an için uygun olmayan ve artık birer programa dönüşmüş hatalı kayıtlardır. Bu etkiler bizim şu anki yaşamımızdan kaynaklanıyor olabilirler.
Bununla birlikte, sıklıkla ruhumuzun bize veya atalarımıza ait geçmiş yaşam süreçleri, hatta bazen ruh grubumuzun üyelerine ait yaşam süreçleri veya paralel evrenlerdeki yaşam süreçleri kaynaklı olanlar da sıklıkça karşılaşılan durumlardır. Bazen de yaşamımızdaki olumsuzluklar ve tıkanıklıklar enerji alanımızda - kendilerine enerji üretemedikleri için ışığımızdan yararlanmak üzere - eklenti şeklinde var olan parazit enerjilerden, psişik saldırılardan veya ışığa geçiş yapamamış ruhların etkilerinden kaynaklanabilmektedir.

Bu Arınma sistemi bizi etkileyen bu etkilerin geldiği kaynak yaşam sürecinin tespit edilerek etkinin kaynağında arındırılmasını ve böylece bizim yaşamımızın bu etkiden özgürleşerek şifalanmasını ve gerçekliğimizin değişmesini sağlar.
ANA CALISMA KONULARI;
• Yaşamımızın sorun yaşadığımız veya istediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanındaki tıkanıklıklara yönelik,

• Yaşamımızda sürekli yinelenen olumsuz yaşam kalıplarına veya istemediğimiz bir kimliği üstlenip yaşamakta olmamız durumlarına yönelik,

• Fiziksel, duygusal veya zihinsel rahatsızlıklara yönelik,

• Yaşam enerjimizin düşük olması, yaşamımızda nedeni belirsiz bir sıkıntı yaşamamız veya yaşam amacımızı kaybetmiş gibi hissetmemiz şeklindeki durumlara yönelik,

• Çeşitli korkularımız/fobilerimize yönelik, mekanlardan parazit enerjileri ve eklentileri arındırmaya yönelik.