Skip to main content

Bolluk Bereket ve Yaratım

(İleri Seviye)

Kurs Ücreti : İletişime Geçiniz

Bitmeyen taksitler, hakettiğinizi düşündüğünüz halde gerçekleşmeyen maaş zamları, para ile ilgili problemler içindeyseniz bu seminer tam size göre! Yoksunluk ve mahrumiyet duygularına sahipseniz, bolluk bereketinizi engelleyen inanç ve blokajları tespit edip onları değiştirmek için bir yol haritası edinmek isterseniz bu seminere katılabilirsiniz. Yedinci seviyenin koşulsuz sevgi enerjisi ile farkındalığımızı artırıp bolluk bereket ve yaratımımızın önündeki kişisel engellerimizden özgürleşerek bulunduğumuz noktayı aydınlatmak ve değişim yeteneğimizi artırırken kendi özümüzden gelen bilgeliğimiz ile bu konularda da daha fazla işbirliği geliştirmenin yolları öğrenilecektir.

Seminer Akışı:
* Yaratıcı enerjiyi kullanmak
* Kendi Potansiyelinizi Kullanmak
* Kinesiyoloji ile Bolluk ve Bereketin önündeki Blokajlarımızın
* Duyguların yaratılması
* Paranızı, evinizi arındırmak
* Bolluğu yaşamınıza almak için Vianna’nın günlük tavsiyeleri
* İsteklerimize ulaşmaktaki engelleri nasıl kaldırırız?
* Bolluk bereket egzersizi

 • Ön Şartlar

  ThetaHealing Basic DNA Temel Seviye Semineri, Advanced İleri Düzey Semineri ve Derin Kazma Semineri’ni tamamlamış ve Katılım Belgesi’ni almış olmak.

 • Seminer İle Verilenler

  * Seminer Kitapçığı
  * Think Institute Of Knowledge tarafından onaylı Uluslararası Theta Healing Bolluk ve Yaratım Katılım ve Uygulayıcı Belgesi, www.thetahealing.com‘da yeterlilik belgeli uygulayıcılar arasında yer alma imkanı
  * Almula Merter Churm”le Senden Daha Ili Bir Sen Mezunları çalışma gruplarında ücretsiz workshoplara katılma imkanı

 • Seminer Süresi

  2 Gün

Lütfen kurs müsaitliğini öğrenmek için bana mail ile ulaşınız. Kurs ücretini sizinle paylaşacağım hesap numarasına yatırdıktan sonra işlem dekontunu benimle paylaşınız.