Skip to main content

Bilinçaltı Sembol Dili Eğitimi

Kurs Ücreti : İletişime Geçiniz

Neden bu eğitimi almalıyım?

Bilinçaltının gizemli kapıları açılarak insanların yaşadıkları sorunları anlatmalarına gerek kalmadan, sembollerin dili ile bilinçaltı okunabilir olmanın yanı sıra mucizevi sonuçlar da ortaya çıkmıştır. Bilinçaltı sembol dili eğitimi konuşmada, kendisini ifade etmekte güçlük çeken ya da anlatmak istemeyen insanları anlamak için de kullanılabileceği gibi, bu sistem mucizevi bir şekilde birçok rahatsızlığı, travmaları çözümlemede de kullanılmaktadır.

Bu eğitim ile başta kendiniz olmak üzere, çalışanlarınız, çocuklarınız, aileniz, ebeveynleriniz ve tüm canlıları iyileştirmek, bilinçaltını dönüştürmek, tanımak ve anlamak için bu eğitim eşi benzeri olmayan bir eğitimdir.

Saniyeler içinde şifalanmanın gerçekleştiğini ve daha fazlasını bu eğitimle öğrenebilir, eğitim sonunda hem uygulayıcı hem de eğitmen olma hakkına sahip olursunuz.

Eğitim Konuları

1.MODÜL ile bilinçaltı sembol dilini nasıl kullanacağınızı, sembollerin anlamlarını ve uygulama tekniklerini,

2. MODÜL ile içinizdeki şifacıyı keşfeder, yaşamınızın her anında önce kendinizi ve diğer tüm canlıları iyileştirmeyi öğrenerek, dünyanın diğer ucundaki insanlara ve tüm canlılara enerji aktarmayı öğrenmiş olacaksınız.

Her insanın içinde şifa enerjisi vardır farketmek ve hatırlamak için Bilinçaltı Sembol Dili Eğitimi eşsiz ve benzersiz bir öğretidir. Bu eğitimi, tamamladığınızda, alacağınız sertifika ile eğitmen ve uygulayıcı olma hakkını elde ederek, eğitimler verebilir, yaşamınız boyunca içinizdeki mucize güçle en zor zamanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

“Geleceğin doktoru hiç ilaç vermeyecek,
fakat hastanın, vücudunun bakımı, beslenmesi,
hastalığının nedeni ve tedbirleri ile ilgilenmesini sağlayacak. “
Thomas A. EDISON

 • Eğitim İçeriği

  Zoom canlı sınıf ortamında online etkileşimli olarak verilecek olup, programı indirmeden de, tarayıcınız ile eğitime katılabilirsiniz.
  Eğitimlerimize, kameranızı ve sesinizi açarak katılmanızı öneririz.
  Eğitim başlamadan 15 dakika önce toplantı salonu açılacak olup, iletilen link ile katılım sağlayabilirsiniz.

 • Seminer İle Verilenler

  Modülleri ayrı ayrı ve farklı sıralama ile de alabilirsiniz. Eğitim sonunda katıldığınız modülün “Bilinçaltı Sembol Dili Eğitimi –  Eğitmen ve Uygulayıcısı” sertifikasını, Kurucu Refik Korkmaz imzalı alarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

 • Seminer Süresi

  Her bir modül eğitimi 1 gündür. 

Lütfen kurs müsaitliğini öğrenmek için bana mail ile ulaşınız. Kurs ücretini sizinle paylaşacağım hesap numarasına yatırdıktan sonra işlem dekontunu benimle paylaşınız.