Skip to main content

Sen ve Eşin

(İlişkilerinizi Geliştirin)

Kurs Ücreti : İletişime Geçiniz

“İlişkilerinizi Geliştirin” serisinin bir semineri olan “Sen ve Eşin” (Senin İçin Önemli Olan Diğeri),sadece evli olanlar veya çiftler için değildir. Hayatlarında birine yer açmak isteyenler için de olduğu kadar, ilişkide bulunulan tüm diğer kişilerle ilgili bize engel oluşturan blokajları farkedip dönüştürmek için  düzenlenmiştir.
* Uyumlu bir ilişkiyi potansiyel olarak görmek yerine hayatınıza geçirmek
* Hayatınızda samimi, güven dolu, sevgiyi hissedip karşılıklı paylaşabileceğiniz bir ilişki geliştirmek
* Ruh eşinizi çağırmak
* Ruh eşinizle karşılaştığınızda, sizin bugünkü gerçekliğinize ait olmayan kalıp ve engelleri ilişkiye yansıtmayı önlemek
* Hayatınızda yeni ilişkileri sağlam temellerle yaratbilmek
* Mevcut ilişkinizi, evliliğinizi daha güzel bir hale getirmek
* Romantik ilişkilerin dışındaki ilişkilerimizdeki kendimize göz atıp diğerleriyle olan iletişimimizi iyileştirmek bu seminerin bize katacaklarıdır.
Bir ilişkide acaba istediğimiz, beklediğimiz nedir? Partnerimize verdiğimiz rol nedir? Kendi bilinçaltı zorlamalarımızı bu ilişki içinde mi aşmaya çalışıyoruz? Eğer ben bilinçaltımdaki bu zorlayıcı programları değiştirirsem, ilişkilerdeki durumum değişir mi?
Thetahealing’in bu eğitimi ile evliliğinizi, ilişkinizi daha da güzel hale getirmek ister misiniz? Eşiniz yoksa, genetikten gelen eş ile ilgili inançlarınızı değiştirebilirsiniz.

 • Ön Şartlar

  ThetaHealing Basic DNA Temel Seviye Semineri, Advanced İleri Düzey Semineri ve Derin Kazma Semineri’ni tamamlamış ve Katılım Belgesi’ni almış olmak.

 • Seminer İle Verilenler

  * Seminer Kitapçığı
  * Think Institute Of Knowledge tarafından onaylı Uluslararası Theta Healing Sen Ve Eşin Katılım ve Uygulayıcı Belgesi, www.thetahealing.com‘da yeterlilik belgeli uygulayıcılar arasında yer alma imkanı
  * Çalışma gruplarında ücretsiz workshoplara katılma imkanı

 • Seminer Süresi

  2 Gün

Lütfen kurs müsaitliğini öğrenmek için bana mail ile ulaşınız. Kurs ücretini sizinle paylaşacağım hesap numarasına yatırdıktan sonra işlem dekontunu benimle paylaşınız.