Skip to main content

THETAHEALING EGITIMLERI

Thetahealing Nedir?

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun theta dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçilebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Bu teknik, adını theta beyin dalgasından almıştır.

İçinde bulunduğumuz ruh hali, duygu hali ne ise Çekim Yasası ile bu duyguları deneyimlemek üzere hayatımıza davet ederiz. Bu duygular kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuzdur. Çünkü bilinçaltı duyguları iyi ve kötü olarak sınıflandırmaz, sadece gerçekleştirmek üzere karşımıza çıkarır.

Kişinin daha mutlu, daha huzurlu, daha başarılı olmasını; kısacası daha iyi bir hayat yaşamasını engelleyen blokajlar, kendisine artık hizmet etmeyen inanç, duygu ve düşünceler Thetahealing® tekniği ile theta frekansında bulunup olumlularıyla değiştirilir.

Yaşamımızı şekillendiren ve bizim seçimler yapmamızı sağlayan, kök inançlarımızı, tespit etmeyi ve değiştirmeyi öğrenerek hayat yönümüzü değiştirebiliriz.

Biz Thetahealing® Tekniği’ni çok seviyoruz çünkü:

 • Thetahealing® Tekniği’nden hayatımızda bizi etkileyen fiziksel, duygusal ve spritüel her durumda faydalanabiliyoruz.
 • Bu tekniği kolaylıkla kendimize uygulayabiliyoruz. Başkalarının bizimle çalışmasına ihtiyaç duymadan, kendi farkındalığımızı artırıp kendimizde gerekli değişim ve dönüşümleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz.
 • Çevremizdekilere, sevdiklerimize kolaylıkla bu yöntemi uygulayabiliyoruz.
 • Bu tekniği öğrenmek çok kolay.
 • Kendimiz dahil olmak üzere, bu tekniği uygulayan insanların hayatlarındaki mucizelere tanıklık ediyoruz.
 • İşte bu yüzden elimizden geldiğince çok kişiye bu tekniği öğretmeye, yaşam enerjilerimizin sevgi ile yükselmesine katkı sağlamaya niyet ediyoruz.

Thetahealing Tekniği’ni öğrenerek;

 • Özlem duyduğunuz, hayalini kurduğunuz kendinize
 • Hayatını dönüştürebilen, yaratabilme gücünün, kendisinin farkına varmış bir bireye
 • Sevgisini kendisine ve evrene yansıtabilen size
 • Uluslararası Uygulayıcı Sertifikası olan, sevgi ve şevkat ile kendi hayatına, başkalarının hayatına katkı sağlayabilmenin mutluluğunu yaşayan bir insana dönüşmeye başlıyoruz.

Theta Healing Nasıl Çalışır

Services
 • Nasıl Çalışır

  DUYGUSAL ANATOMİ

  Services

   Duygularımız yani içinde bulunduğumuz duygusal durumlar bedenimizle müthiş bir bağlantı içindedir. Biz bu olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolünü kaybedersek onlar bedenimizi ele geçirir ve pek çok fiziksel rahatsızlıklara yol acarlar.

   Duygusal Anatomi eğitimimizde temel yolculuğumuz Bedenimizin anlattığı hikayeyi, gizlenmiş duyguları bulup ortaya çıkarmak ve o duygularımızı şifalandırmaktır. Bedenimizdeki her organın duygularını hissetmek, onları anlamak ve şifalandırmak istiyorsak Duygusal Anatomi eğitimi sizi bekliyor.

   YASAL UYARI

   THETAHEALİNG, THETAHEALER, THETA HEALİNG Shield logosu ve think/Theta healing Institute of KNOWLEDGE tescilli ticari markalarıdır. Thetahealing meditasyon tekniğindeki seminerler ve oturumlar, yalnızca ThetaHealing tekniğinde sertifikalı bir eğitmen ve Pratisyenden edinilebilir. Sadece THİnK tarafından onaylanmış bir eğitmen veya uygulayıcı ThetaHealer olarak adlandırılma hakkına sahiptir. Sadece Vianna ve THİnK tarafından geliştirilen ve onaylanan belirli teta şifa meditasyon teknikleri ThetaHealing olarak adlandırılabilir. Bu web sitesindeki tüm bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim rehberi olarak kullanılmalıdır. Burada yer alan bilgiler ve burada sağlanan hizmetler, yalnızca beden, zihin ve ruhu iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Burada hiçbir şey tıbbi bakım ve konsültasyon için bir yedek olarak tasarlanmamıştır. ThetaHealing yöntemi, lisanslı bir sağlık kuruluşu tarafından tedaviye tamamlayıcı olarak oluşturulan destekleyici bir meditasyon eğitimidir. ThetaHealing meditasyon yöntemi bir tanı yöntemi, tıbbi tedavi veya tedavi değildir. Tıbbi veya ciddi bir sağlık sorunu olan herkes kalifiye bir sağlık uzmanına danışmalıdır.